Deváťáci vyhráli turnaj v Přerově

Na úspěchy juniorky a dorostu na domácím Ostrava Hockey Cupu i šesté a osmé třídy v Rakousku navázali hráči 9. třídy HC VÍTKOVICE RIDERA, kteří o víkendu ovládli turnaj v Přerově.

Také deváťáci se vrátili do zápasového tempa po dlouhých měsících ve vynucené koronavirové pauze. Nehráli, prakticky netrénovali na ledě, ale i oni si udrželi vysokou morálku, chuť hrát a také fyzickou kondici.

Svěřenci trenérů Libora Pavliše a Petra Tomise se o uplynulém víkendu představili na turnaji v Přerově. V konkurenci domácích týmů si vedli velmi úspěšně, v pěti zápasech nepoznali hořkost porážky. Jediným menším klopýtnutím byla remíza v zápase s Mladou Boleslaví. Turnaj se hrál systémem každý s každým v zápasech 2x 20 minut. Nerozhodný výsledek s Bruslaři nemusel Vítkovické vůbec mrzet, jednoznačně ovládli tabulku a získali zlaté medaile.

Dres Vítkovic na turnaji oblékli Ondřej Špírek, Sebastian Varga, Adam Daněk, Alex Drábek, Jiří Douda, Matěj Fojtík, Jan Zvejška, Marek Hofman, Michal Nazad, Šimon Fasner, Maxim Knopp, Tobiáš Kubatík, Daniel Lacina, Lukas Zach-Kiesling, Filip Frnka, Barbora Juříčková, Alex Vítek. Nejlepším hráčem Ostravanů byl vyhlášen Jiří Douda.

HCVR – HC Přerov 4:2,
HCVR – Kometa Brno 5:4