Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Deváťáci vyhráli turnaj v Přerově

Na úspěchy juniorky a dorostu na domácím Ostrava Hockey Cupu i šesté a osmé třídy v Rakousku navázali hráči 9. třídy HC VÍTKOVICE RIDERA, kteří o víkendu ovládli turnaj v Přerově.

Také deváťáci se vrátili do zápasového tempa po dlouhých měsících ve vynucené koronavirové pauze. Nehráli, prakticky netrénovali na ledě, ale i oni si udrželi vysokou morálku, chuť hrát a také fyzickou kondici.

Svěřenci trenérů Libora Pavliše a Petra Tomise se o uplynulém víkendu představili na turnaji v Přerově. V konkurenci domácích týmů si vedli velmi úspěšně, v pěti zápasech nepoznali hořkost porážky. Jediným menším klopýtnutím byla remíza v zápase s Mladou Boleslaví. Turnaj se hrál systémem každý s každým v zápasech 2x 20 minut. Nerozhodný výsledek s Bruslaři nemusel Vítkovické vůbec mrzet, jednoznačně ovládli tabulku a získali zlaté medaile.

Dres Vítkovic na turnaji oblékli Ondřej Špírek, Sebastian Varga, Adam Daněk, Alex Drábek, Jiří Douda, Matěj Fojtík, Jan Zvejška, Marek Hofman, Michal Nazad, Šimon Fasner, Maxim Knopp, Tobiáš Kubatík, Daniel Lacina, Lukas Zach-Kiesling, Filip Frnka, Barbora Juříčková, Alex Vítek. Nejlepším hráčem Ostravanů byl vyhlášen Jiří Douda.

Výsledky

HCVR – HC Přerov 4:2,
HCVR – Kometa Brno 5:4
HCVR – BK Mladá Boleslav 4:4
HCVR – Oceláři Třinec 4:1
HCVR – Hvězda Praha 3:1

Konečná tabulka
  1. HC VÍTKOVICE RIDERA
  2. Kometa Brno
  3. HC Oceláři Třinec
  4. HC Přerov
  5. BK Mladá Boleslav
  6. Hvězda Praha

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
11HC VERVA Litvínov14412716
12Bílí Tygři Liberec14404616
13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613
14Rytíři Kladno14132811
15PSG Berani Zlín14013105
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >