Deváťáci převzali ocenění od starostky obvodu Vítkovice

Hráči 9. třídy HC VÍTKOVICE RIDERA byli pozváni na slavnostní shromáždění na radnici městského obvodu Ostrava-Vítkovice, aby z rukou starostky obvodu Radomíry Vlčkové převzali ocenění za reprezentaci na turnaji v Kanadě, kde vybojovali 3. místo.

Slavnostní chvíli si v prostorách historické budovy vítkovické radnice užili hráči 9. třídy HC VÍTKOVICE RIDERA. Starostka městského obvodu Ostrava-Vítkovice Radomíra Vlčková se rozhodla ocenit jejich třetí místo na nedávném turnaji v Kanadě osobním pozváním a darem pro každého z účastníků.

„Vzorně jste reprezentovali nejen váš klub, český hokej, město Ostravu, ale také náš krásný obvod Vítkovice, jehož jméno na dresech nesete. Já sama jsem hokejovou fanynkou, takže máte můj velký obdiv i uznání a všem vám přeji hodně úspěchů, aby se v budoucnu co nejvíce z vás stalo úspěšnými sportovci a mohli nadále co nejlépe reprezentovat vítkovický hokej u nás i ve světě,“ přivítala vítkovické deváťáky starostka ostravského obvodu Vítkovice Radomíra Vlčková.

„Je to pro nás velká čest i ocenění, měli jsme z toho velkou radost. Jak hráči, tak my trenéři,“ zmínil trenér 9. třídy Luděk Krayzel. Jeho svěřenci se před třemi týdny vrátili z turnaje v kanadském Montrealu, kde vybojovali bronzovou příčku. Odměnou za to jim pak byla nejen návštěva historické budovy radnice ve Vítkovicích, ale i upomínkový balíček s tematickými dárky městského obvodu Ostrava-Vítkovice. „Abyste sami věděli, jak bohatou a úspěšnou historii náš vítkovický obvod má a jaké jméno svými výkony také reprezentujete,“ dodala první žena Ostravy-Vítkovic.