Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Dětští permanentkáři si zabruslí s A-týmem

V sobotu 25. ledna jsou do OSTRAVAR ARÉNY zváni všichni vítkovičtí dětští permanentkáři. V rámci svého bonusu k sezonní kartě si budou moci zabruslit s hokejisty A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA.

Dětští permanentkáři letos ke své kartě dostali poukaz na bruslení s hráči A-týmu v OSTRAVAR ARÉNĚ. Bruslení s hokejisty pro majitele dětských permic je na programu v sobotu 25. ledna od 11:15 v OSTRAVAR ARÉNĚ.

HC VÍTKOVICE RIDERA prosí všechny zájemce z řad majitelů dětských permic – jejich rodiče – aby se předem zaregistrovali prostřednictvím e-mailu na adresu hockey@hc-vitkovice.cz s předmětem „Bruslení s A-týmem“. Do e-mailu stačí uvést potvrzení, že máte v plánu se bruslení zúčastnit a současně také napsat číslo svého bonusového voucheru (poukazu na bruslení s A-týmem, který byl součástí bonusového balíčku pro dětské permanentkáře). Registrovaní zájemci následně obdrží prostřednictvím mailu bližší informace k celé akci.

UZÁVĚRKA REGISTRACÍ JE VE ČTVRTEK 23. LEDNA 2020

Pozn.: Akce Bruslení s A-týmem je určena výhradně pro držitele dětských permic (+doprovod). Jedná se bonusový zážitek pro děti, jejichž rodiče jim nakoupili permanentní vstupenky. Děti ani rodiny bez platného uplatnění bonusového poukazu nebudou na akci vpuštěny. Děkujeme za pochopení.

Pozn.: Účastníci akce berou na vědomí, že se akce účastní na vlastní nebezpečí a zodpovídají za své zdraví i zdraví vlastních dětí. HC VÍTKOVICE RIDERA nenese žádnou zodpovědnost za případná zranění či jiné újmy, které účastníkům mohou teoreticky vzniknout.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
11HC VERVA Litvínov14412716
12Bílí Tygři Liberec14404616
13HC VÍTKOVICE RIDERA12320713
14Rytíři Kladno14132811
15PSG Berani Zlín14013105
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >