Dětští permanentkáři si zabruslí s A-týmem

V sobotu 25. ledna jsou do OSTRAVAR ARÉNY zváni všichni vítkovičtí dětští permanentkáři. V rámci svého bonusu k sezonní kartě si budou moci zabruslit s hokejisty A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA.

Dětští permanentkáři letos ke své kartě dostali poukaz na bruslení s hráči A-týmu v OSTRAVAR ARÉNĚ. Bruslení s hokejisty pro majitele dětských permic je na programu v sobotu 25. ledna od 11:15 v OSTRAVAR ARÉNĚ.

HC VÍTKOVICE RIDERA prosí všechny zájemce z řad majitelů dětských permic – jejich rodiče – aby se předem zaregistrovali prostřednictvím e-mailu na adresu hockey@hc-vitkovice.cz s předmětem „Bruslení s A-týmem“. Do e-mailu stačí uvést potvrzení, že máte v plánu se bruslení zúčastnit a současně také napsat číslo svého bonusového voucheru (poukazu na bruslení s A-týmem, který byl součástí bonusového balíčku pro dětské permanentkáře). Registrovaní zájemci následně obdrží prostřednictvím mailu bližší informace k celé akci.

UZÁVĚRKA REGISTRACÍ JE VE ČTVRTEK 23. LEDNA 2020

Pozn.: Akce Bruslení s A-týmem je určena výhradně pro držitele dětských permic (+doprovod). Jedná se bonusový zážitek pro děti, jejichž rodiče jim nakoupili permanentní vstupenky. Děti ani rodiny bez platného uplatnění bonusového poukazu nebudou na akci vpuštěny. Děkujeme za pochopení.

Pozn.: Účastníci akce berou na vědomí, že se akce účastní na vlastní nebezpečí a zodpovídají za své zdraví i zdraví vlastních dětí. HC VÍTKOVICE RIDERA nenese žádnou zodpovědnost za případná zranění či jiné újmy, které účastníkům mohou teoreticky vzniknout.

13HC VÍTKOVICE RIDERA12320713