Den s Vítkem: V pátek v areálu Ridera Sport celý tým!

Autogramiáda celého A-týmu Vítkovic a atraktivní zábavný program. Takové bude páteční odpoledne v areálu Ridera Sport vedle Městského stadionu ve Vítkovicích. Přijďte se pozdravit s hráči a užít si fajn start víkendu!

Velkou letní zábavní akci s hokejovým tématem si pro všechny fanoušky modro-bílých barev připravil sportovní areál Ridera Sport ve spolupráci s HC VÍTKOVICE RIDERA. V pátek 4. srpna se všichni mohou těšit na velký Den s Vítkem!

První srpnový pátek se ponese v duchu setkání se současnými hráči HC VÍTKOVICE RIDERA, kteří se aktuálně se vší vervou připravují na start nové sezony. Od 15 hodin se brány sportovního areálu Ridera Sport (vedle Městského stadionu ve Vítkovicích) otevřou návštěvníkům a fanouškům. Co je čeká?

• od 15:00 do 18:00: Autogramiáda celého A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA (pozn.: chybět bude pouze kapitán Dominik Lakatoš, který se o víkendu žení mimo Ostravu)
  • maskoti Rytíř Vítek a Skaláček
  • vystoupení Fit&Fun Cheerleaders Ostrava
  • představení sportovního areálu Ridera Sport