Darujte „vítkovickou krev“ a pojďte s hokejisty do kina

HC VÍTKOVICE STEEL ve spolupráci s Krevním centrem Fakultní nemocnice v Ostravě a multikinem Cinestar připravují zajímavou akci na podporu dobré věci. Šťastných 50 fanoušků ostravského klubu, kteří přijdou darovat krev, dostane zdarma dvě vstupenky na předpremiéru filmu Babovřesky 2 v úterý 28. ledna ve 20 hodin v multikině Cinestar.

O důležitosti darování krve ví v současnosti snad každý trochu vnímavý člověk. Proto se HC VÍTKOVICE STEEL ve spolupráci s multikinem Cinestar rozhodly podpořit dobrou věc a pomoci Krevnímu centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě. Padesát dárců krve, kteří budou vylosováni ve dnech od 21. ledna do 28. ledna, odevzdají svou část životadárné tekutiny, dostane bonus v podobě volných vstupenek na exkluzivní předpremiéru filmu Zdeňka Trošky Babovřesky 2, který se tentokrát zabývá hokejovou tématikou. Skvělou zprávou a stimulem navíc je jistě fakt, že předpremiéru filmu budou v multikině Cinestar společně s dárci krve sledovat i někteří hráči A-mužstva HC VÍTKOVICE STEEL a přítomen bude i režisér filmu Zdeněk Troška osobně.

Předpremiéra se uskuteční v ostravském multikině Cinestar v úterý 28. ledna ve 20 hodin.

Kromě vstupenek do ostravského multikina Cinestar se mohou dárci krve těšit také na volné vstupenky na únorový domácí zápas HC VÍTKOVICE STEEL se Slavií Praha (20. února 2014, od 17 hodin).

Více informací o darování krve, termínech a podmínkách získáte na stránkách Krevního centra Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba.

Podpořte dobrou věc, dostaňte ze sebe to nejlepší, darujte „vítkovickou krev“.

Tabulka A tým 2023/2024

8Mountfield HK52168111775