Banner Promo

ČTVRTFINÁLE LIGY MISTRŮ: Leťte s týmem do Rapperswil!

Datum publikování:

Stejně jako na základní část na zápas osmifinále, také pro utkání čtvrtfinále play off Champions Hockey League mají vítkovičtí fanoušci jedinečnou šanci vyrazit společně s týmem do Švýcarska a ostravský celek podpořit přímo v Rapperswil v prvním utkání série čtvrtfinále Ligy Mistrů! Klub znovu nabízí místa v letadle společně s hráči, trenéry a vedením. Pro ty, kteří vyrazili s klubem na výjezd na osmifinálové utkání do Lahti, které nebylo dohráno, je připraven speciální bonus – zájezd do Švýcarska na utkání v Rapperswil zcela zdarma!

Je tady čtvrtfinále play off Champions Hockey League. Vítkovice čeká 5. prosince zápas ve Švýcarském Rapperswil a fandové modro-bílých barev mohou být při tom!

HC VÍTKOVICE RIDERA znovu přichází s jedinečnou nabídkou pro své příznivce – cestovat k zápasu Champions Hockey League společně s týmem a přímo v místě, konkrétně v Rapperswil, podpořit modro-bílé v boji o postup do semifinále play off!

Vítkovický A-tým čeká v první polovině prosince dvojzápasová série čtvrtfinále Champions Hockey League proti švýcarskému Rapperswil-Jona Lakers. Začíná se na ledě švýcarského celku v úterý 5. prosince. Odveta je pak na programu o týden později, tedy 12. prosince v OSTRAVAR ARÉNĚ. O postupujícím rozhodne celkové skóre dvou zápasů.

A právě na první utkání série mohou fanoušci vyrazit společně s týmem, jedním letadlem, dohromady, jako celek. Vítkovický klub připravil pro fandy nabídku – letenka z Ostravy do Basileje, transfer Rapperswil, vstupenka na utkání v Rapperswil, druhý den ráno transfer z Rapperswil do Basileje a letenku zpět do Ostravy.

Pro ty, kteří vyrazili s klubem na výjezd na osmifinálové utkání do Lahti, které nebylo dohráno, je připraven speciální bonus – zájezd do Švýcarska na utkání v Rapperswil zcela zdarma jako poděkování za věrnost a také jako náhrada za duel, který – byť ne vítkovickou vinou – nebyl dohrán.

Využijte unikátní možnost! Valte s námi do Švýcarska!
NA PLAY OFF CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE

Balíček zahrnuje: 

– letenku z Ostravy do Basileje a zpět

– transfer Basilej – Rapperswil a zpět

– vstupenku na zápas v Rapperswil

Pozn.: Cena nezahrnuje ubytování ve Švýcarsku.

Cena balíčku 7 900 Kč

Předběžné info k odletu: úterý 5. 12. (odlet v dopoledních hodinách) – středa 6. 12. (transfer v ranních hodinách, odlet v dopoledních hodinách)

PROSÍME ty, kdo mají zájem, aby se ZÁVAZNĚ přihlásili na email: martina.kotulova@hc-vitkovice.cz.
Do emailu uveďte počet osob, jejich jména. Následně Vám potvrdíme Vaše místo a pošleme pokyny k platbě, kdy budeme požadovat platbu v plné výši. 

Počet míst je omezen v návaznosti na kapacitu letadla.


 

 

Účast HC VÍTKOVICE RIDERA v Champions Hockey League 2023/2024 byla podpořena účelovou dotací z rozpočtu statutárního města Ostravy

 

Účast HC VÍTKOVICE RIDERA v Champions Hockey League 2023/2024 byla podpořena účelovou dotací z rozpočtu Moravskoslezského kraje

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761