Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

ČTVRTEČNÍ ZÁPAS S LITVÍNOVEM SE ODKLÁDÁ – prozatím z preventivních důvodů

Datum publikování:

Start Vítkovic v extraligové sezoně 2020/2021 se na nějaký čas odkládá – minimálně čtvrteční zápas s Litvínovem (17. září) bude muset být přeložen. Důvodem je to, že se u části hráčů Vítkovic objevily zvýšené teploty a příznaky onemocnění.

Čtvrteční zápas 1. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC VERVA Litvínov se s definitivní platností odkládá!

Důvodem je fakt, že u části hráčů vítkovického A-mužstva se objevily zvýšené teploty a příznaky onemocnění. Zatím ovšem není jisté, zda jde o běžné nachlazení, či o koronavirovou nákazu, to odhalí až testy, na které jde celý tým, včetně členů realizačního týmu už ve středu. „Bohužel několik hráčů ohlásilo, že pociťují příznaky onemocnění a mají zvýšené teploty. Situaci jsme urychleně projednali s hygienickou stanicí a už nyní ve středu absolvují všichni hráči – i ti bez příznaků – a členové realizačního týmu testy na COVID-19. Na základě výsledků se pak rozhodne, jak to bude dál,“ říká výkonný ředitel a člen představenstva HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl.

Výsledky testů na COVID-19 by měly být známy do 24 hodin po odebrání vzorků. V případě, že budou všechny negativní, tým bude moci pokračovat v nezměněném režimu (s výjimkou odloženého zápasu s Litvínovem) a do extraligových bojů vstoupí v neděli v Hradci Králové. Objeví-li se pozitivní nález, musí kompletně celé A-mužstvo i realizační tým na 10 dní do karantény a všechna utkání v této lhůtě se budou muset dohrávat v náhradních termínech.

HC VÍTKOVICE RIDERA bude nadále o situaci informovat.

O náhradním termínu minimálně zápasu 1. kola s Litvínovem bude klub informovat až dle dohody s představiteli litvínovského oddílu a představiteli extraligy. Již zakoupené vstupenky na zápas s Litvínovem na čtvrtek 17. září zůstávají v platnosti a budou automaticky platit na utkání v náhradním termínu, případně mohou fanoušci zažádat Ticketportal.cz o navrácení peněz za zakoupené vstupenky

AKTUALIZOVÁNO:

INFO KE ZMĚNĚ TERMÍNŮ
1. kolo – přesun a výměna pořadatelství: Litvínov – Vítkovice, út. 20. 10., 17:30, ZS Ivana Hlinky
14. kolo – výměna pořadatelství: Vítkovice – Litvínov, pá. 30. 10., 17:30, OSTRAVAR ARÉNA
 
 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089
8HC VÍTKOVICE RIDERA5622852187
9HC Olomouc5620842480
10HC KOMETA BRNO56171052476
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >