Bývalí vítkovičtí borci v utkání legend bavili tribuny a derby vyhráli (+VIDEO)

Krátce po vítězství vítkovického A-mužstva nad lídrem extraligy z Třince vyjeli na led ČEZ ARÉNY bývalí hokejisté obou rivalských klubů a rozdali si to v utkání legend. Borci s rytířem Vítkem na prsou navázali na své současné následovníky a soupeře ze Slezska přestříleli 7:5. Vzpomínkovému klání tleskalo okolo pěti set fanoušků.

Všichni si utkání starých gard především užili. Fandové po čase viděli v akci borce jako Lumír Kotala, Jan Vavrečka, Petr Folta, Aleš Tomášek, Petr Holubář nebo Pavel Šebesta. Dres Třince zase proti svým někdejším spoluhráčům oblékli Miloš Nachtman a Jan Peterek. Napínavá přestřelka byla pro diváky hodně atraktivní, Vítkovičtí ovšem dostáli své pověsti a na vlastním území zvítězili v poměru 7:5, což s fanoušky oslavili také vítěznými rybičkami.

Stará Garda Vítkovice – HCŽ Old Boys Třinec 7:5 (1:2, 3:0, 3:3)

Branky:Šebesta (Gála), Kysela (Holubář), Vavrečka (Gála), Sikora (Kysela), Kubík (Sochorek), Dětský (L. Kotala), Badal – Potočný (Peterek), Šotkovský (Havel), Peterek (M. Jůva), Peterek, Nachtmann. Rozhodčí: R. Janda, Cirkl.

Vítkovice:Rudl – Vavrečka, Überall, A. Tomášek, Efler, D. Kysela, Šimek, Sikora -Folta, Petr Holubář, Šebesta, L. Kotala, R. Kotala, Kubík, Badal, Piecha, M. Dětský, J. Dětský, Gála, Sochorek, Zdráhal

Třinec: Ochman – R. Jůva, Nachtman, Holbučík, Bendik, Opina, Halapatsch, Figura – Peterek, Mach, Zajonc, D. Adamčík, I. Adamčík, Havel, M. Jůva, Cieslar, Mucha, Šotkovský, Sikora, Kylian, Černý, Potočný.

Foto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch BártaFoto: Vojtěch Bárta

Tabulka A tým 2022/2023