Blaž Gregorc se vrací do sestavy Vítkovic

Brzy třicetiletý slovinský reprezentant Blaž Gregorc se po měsíční odmlce vrací do Vítkovic. V ostravském klubu podepsal novou smlouvu a trenéři si od něj slibují využití zkušeností v zadních řadách.

Slovinský reprezentant Blaž Gregorc se vrací do sestavy Vítkovic. Brzy třicetiletý obránce sice zkraje prosince minulého roku po vzájemné dohodě skončil v ostravském celku, nyní je ale zpět. Podepsal nový kontrakt a je připraven nastoupit už v pátek proti Litvínovu.

„Blaž Gregorc má bohaté hráčské zkušenosti a má i svou kvalitu. V naší současné situaci potřebujeme a využijeme každého, kdo je ochoten bojovat za Vítkovice i za záchranu extraligového hokeje v Ostravě a je schopen být přínosem do naší hry. Blaže jsme oslovili, od začátku týdne s námi trénoval a jsem rád, že jsme se domluvili na tom, že se k nám vrátí a bude bojovat za Vítkovice,“ říká hlavní trenér Vítkovic Mojmír Trličík.

„Mám radost, že jsem zpátky ve Vítkovicích. Co bylo v minulém roce, to už neřeším, dívám se jen dopředu a soustředím se jen na to, co mě čeká. A to je boj za Vítkovice a boj za záchranu,“ má radost z návratu do sestavy ostravského klubu Gregorc, který v sobotu oslaví 30. narozeniny.

10HC Energie Karlovy Vary15602720
12HC VÍTKOVICE RIDERA13420716