Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Autogramiáda v Luxoru přilákala více než tisícovku fandů

Datum publikování:

Únorovou reprezentační přestávku vyplnila netradičně také autogramiáda hokejistů Vítkovic. Přestože před prodejnou knihkupectví Luxor zasedlo jen několik z nich, Forum Nová Karolina byla v obležení vítkovických fandů.

Dlouhé tři hodiny se hokejisté Vítkovic podepisovali na autogramiádě, kterou pořádalo Knihkupectví Luxor, jeden z partnerů HC VÍTKOVICE RIDERA.

Do Forum Nová Karolina v Ostravě přišli Tobias Lindberg, Juraj Mikuš, Rastislav Dej, Willie Raskob, Peter Krieger, Roberts Bukarts, Peter Mueller, Patrik Koch a kapitán Lukáš Krenželok. A také více než tisícovka zájemců o podpis, což bylo velice příjemné překvapení.

Kromě podpisů rozdávali hokejisté i fotografie a přítomní fanoušci si mohli čekání na autogram zkrátit i diskuzí s hráči. „Jsem tady absolutně spokojený, ve Vítkovicích je skvělý tým, skvělí fandové, město je skvělé. Jsem tady opravdu spokojený,“ odpověděl Peter Mueller na jednu z otázek, zřejmě inspirovanou drby sociálních sítí, že není v ostravském klubu rád.

Nejen diskuze, ale také řada soutěží, byla připravena na fanoušky, kteří vážili cestu za hokejisty do obchodního centra. Knihkupectví Luxor věnovalo do soutěží několik voucherů v hodnotě 1000 Kč, zájem byl také o volňásky na utkání s Olomoucí.

 

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >