Autogramiáda v Luxoru přilákala více než tisícovku fandů

Únorovou reprezentační přestávku vyplnila netradičně také autogramiáda hokejistů Vítkovic. Přestože před prodejnou knihkupectví Luxor zasedlo jen několik z nich, Forum Nová Karolina byla v obležení vítkovických fandů.

Dlouhé tři hodiny se hokejisté Vítkovic podepisovali na autogramiádě, kterou pořádalo Knihkupectví Luxor, jeden z partnerů HC VÍTKOVICE RIDERA.

Do Forum Nová Karolina v Ostravě přišli Tobias Lindberg, Juraj Mikuš, Rastislav Dej, Willie Raskob, Peter Krieger, Roberts Bukarts, Peter Mueller, Patrik Koch a kapitán Lukáš Krenželok. A také více než tisícovka zájemců o podpis, což bylo velice příjemné překvapení.

Kromě podpisů rozdávali hokejisté i fotografie a přítomní fanoušci si mohli čekání na autogram zkrátit i diskuzí s hráči. „Jsem tady absolutně spokojený, ve Vítkovicích je skvělý tým, skvělí fandové, město je skvělé. Jsem tady opravdu spokojený,“ odpověděl Peter Mueller na jednu z otázek, zřejmě inspirovanou drby sociálních sítí, že není v ostravském klubu rád.

Nejen diskuze, ale také řada soutěží, byla připravena na fanoušky, kteří vážili cestu za hokejisty do obchodního centra. Knihkupectví Luxor věnovalo do soutěží několik voucherů v hodnotě 1000 Kč, zájem byl také o volňásky na utkání s Olomoucí.

Tabulka A tým 2023/2024

8Mountfield HK52168111775