Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

AUKCE POKRAČUJE: Vydražte si originální dresy se jmény permanentkářů z vánočního derby!

Datum publikování:

Vítězné dresy se jmény permanentkářů z vánočního derby jdou do aukce. Kompletní bílá sada dresů A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA, které zdobí jména čtyř stovek nejvěrnějších fanoušků je k dispozici na webu www.sportovniaukce.cz

Dresy, ve kterých hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA na Štěpána 2020 porazili vedoucí Třinec 2:1 po samostatných nájezdech a na den přesně tím oslavili 90. výročí společných bitev Vítkovic s Třincem jdou do aukce. Specifikem těchto dresů je to, že jsou ozdobeny jmény permanentkářů. Vítkovický klub tím chtěl vyjádřit dík a respekt všem, kteří v nejisté době neváhali a nákupem permice podpořili vítkovický hokej nemalou finanční částkou.

Ostravané v duelu s favorizovaným Třincem možná i díky jménům svých nejvěrnějších fandů dokázali uspět. Nyní jdou originální hrané dresy do dražby, jejíž výtěžek bude věnován na boj s onemocněním COVID-19. V aukci je kompletní sada, tedy i dresy hráčů, kteří v utkání nenastoupili – nikoho tak nemusí překvapovat, že jsou zde dresy například Zbyňka Irgla (toho času zraněného), nebo Adama Poláška (který v době utkání už sice nebyl součástí týmu, ale byl jí v době výroby dresu) a mladších hráčů širšího kádru.

Jak už bylo zmíněno, celkový výtěžek aukce bude věnován na podporu boje s onemocněním COVID-19. Vyvolávací cena originálních dresů je 2 490 Kč, dražitelé mohou přihazovat po 50 Kč. Aukce potrvá měsíc, tedy až do 8. února, konkrétně do 20:00 hodin. Majitelem dresu se logicky stává ten, který nabídne nejvyšší částku za daný dres. Pro nedočkavé je ale možnost získat v některých případech vybraný dres okamžitě prostřednictvím možnosti „KUP TEĎ“ – takto zakoupený dres je okamžitě vyřazen z aukce a je připraven pro nového majitele. Možnost „KUP TEĎ“ je ovšem cenově mnohem vyšší, a to z důvodu příplatku za exkluzivitu získání dresu mimo dražbu.

Po ukončení aukce budou úspěšným dražitelům zaslány faktury k uhrazení částky za dres. Po jejím uhrazení budou dresy následně distribuovány. V případě, že bude nutné dres doručit prostřednictvím pošty či jiné zásilkové služby, bude k finální ceně drese přičten poplatek za poštovné a balné dle standardního ceníku pošty či dané zásilkové služby.

 

 

 

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >