AUKCE POKRAČUJE: Vydražte si originální dresy se jmény permanentkářů z vánočního derby!

Vítězné dresy se jmény permanentkářů z vánočního derby jdou do aukce. Kompletní bílá sada dresů A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA, které zdobí jména čtyř stovek nejvěrnějších fanoušků je k dispozici na webu www.sportovniaukce.cz

Dresy, ve kterých hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA na Štěpána 2020 porazili vedoucí Třinec 2:1 po samostatných nájezdech a na den přesně tím oslavili 90. výročí společných bitev Vítkovic s Třincem jdou do aukce. Specifikem těchto dresů je to, že jsou ozdobeny jmény permanentkářů. Vítkovický klub tím chtěl vyjádřit dík a respekt všem, kteří v nejisté době neváhali a nákupem permice podpořili vítkovický hokej nemalou finanční částkou.

Ostravané v duelu s favorizovaným Třincem možná i díky jménům svých nejvěrnějších fandů dokázali uspět. Nyní jdou originální hrané dresy do dražby, jejíž výtěžek bude věnován na boj s onemocněním COVID-19. V aukci je kompletní sada, tedy i dresy hráčů, kteří v utkání nenastoupili – nikoho tak nemusí překvapovat, že jsou zde dresy například Zbyňka Irgla (toho času zraněného), nebo Adama Poláška (který v době utkání už sice nebyl součástí týmu, ale byl jí v době výroby dresu) a mladších hráčů širšího kádru.

Jak už bylo zmíněno, celkový výtěžek aukce bude věnován na podporu boje s onemocněním COVID-19. Vyvolávací cena originálních dresů je 2 490 Kč, dražitelé mohou přihazovat po 50 Kč. Aukce potrvá měsíc, tedy až do 8. února, konkrétně do 20:00 hodin. Majitelem dresu se logicky stává ten, který nabídne nejvyšší částku za daný dres. Pro nedočkavé je ale možnost získat v některých případech vybraný dres okamžitě prostřednictvím možnosti „KUP TEĎ“ – takto zakoupený dres je okamžitě vyřazen z aukce a je připraven pro nového majitele. Možnost „KUP TEĎ“ je ovšem cenově mnohem vyšší, a to z důvodu příplatku za exkluzivitu získání dresu mimo dražbu.

Po ukončení aukce budou úspěšným dražitelům zaslány faktury k uhrazení částky za dres. Po jejím uhrazení budou dresy následně distribuovány. V případě, že bude nutné dres doručit prostřednictvím pošty či jiné zásilkové služby, bude k finální ceně drese přičten poplatek za poštovné a balné dle standardního ceníku pošty či dané zásilkové služby.

4HC DYNAMO PARDUBICE251153646
5BK Mladá Boleslav2712321044