Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Aukce originálních hraných dresů z Finále 2010 pokračuje do čtvrtku

Datum publikování:

Jedinečnou hmatatelnou vzpomínku na Finále 2010 a stříbrný úspěch vítkovických hokejistů můžete mít doma i vy! Aukce originální hrané modré sady dresů sezony 2009/2010 pokračuje nadále na serveru www.sportovniaukce.cz

Je tomu 10 let, co Vítkovice podruhé ve své historii dosáhly pod vedením trenéra Aloise Hadamczika na stříbrný úspěch. Tým vedený kapitánem Jiřím Burgerem, s kanonýrem Viktorem Ujčíkem, tvrdou obranou  a v bráně s talentovaným Jakubem Štěpánkem se v sezoně 2009/2010 dlouho držel ve vedení tabulky základní části. Nakonec ze 4. místa postoupil do play off, ve kterém si poradil nejprve se Spartou Praha, pak i se Slavií Praha a ve finále sváděl souboj s Pardubicemi, jejichž bránu hájil legendární Dominik Hašek. Modro-bílí dosáhli na 8. stříbro své klubové historie. Jako vzpomínku na 10 let starý stříbrný úspěch si můžete vydražit originální a hraný dres modré sady vicemistrovské sezony.

Aukce originálních hraných dresů končí ve čtvrtek 16. dubna v 18:00 hodin

 
 

 

 

Vítkovice si v rámci 10. výročí stříbrné sezony 2009/2010 připravily pro své fanoušky speciální dárek v podobě aukce modré sady originálních a hraných dresů vítkovického A-mužstva!
Pro vstup do aukce klikněte ZDE

V aukci je 19 dresů modré sady. Z marketingových důvodů z roku 2010 chybí dresy Jiřího Burgera, Viktora Ujčíka či Pavla Trnky, na druhé straně jsou k dispozici dresy například Petra Hubáčka, či Marka Malíka, který při přesunu ze zámoří do švýcarské nejvyšší soutěže stihl v sezoně 2009/2010 odehrát ve Vítkovicích 8 zápasů. Všechny dresy jsou hranými originály se jmenovkami a včetně drobných úprav dle potřeb daných hráčů (například zkrácení rukávů, prodloužení dresu, stažení rukávů gumičkou apod.). Úspěšným dražitelům bude společně s dresem zaslán také certifikát pravosti dresu.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >