Aukce originálních hraných dresů z Finále 2010 pokračuje do čtvrtku

Jedinečnou hmatatelnou vzpomínku na Finále 2010 a stříbrný úspěch vítkovických hokejistů můžete mít doma i vy! Aukce originální hrané modré sady dresů sezony 2009/2010 pokračuje nadále na serveru www.sportovniaukce.cz

Je tomu 10 let, co Vítkovice podruhé ve své historii dosáhly pod vedením trenéra Aloise Hadamczika na stříbrný úspěch. Tým vedený kapitánem Jiřím Burgerem, s kanonýrem Viktorem Ujčíkem, tvrdou obranou  a v bráně s talentovaným Jakubem Štěpánkem se v sezoně 2009/2010 dlouho držel ve vedení tabulky základní části. Nakonec ze 4. místa postoupil do play off, ve kterém si poradil nejprve se Spartou Praha, pak i se Slavií Praha a ve finále sváděl souboj s Pardubicemi, jejichž bránu hájil legendární Dominik Hašek. Modro-bílí dosáhli na 8. stříbro své klubové historie. Jako vzpomínku na 10 let starý stříbrný úspěch si můžete vydražit originální a hraný dres modré sady vicemistrovské sezony.

Aukce originálních hraných dresů končí ve čtvrtek 16. dubna v 18:00 hodin

Vítkovice si v rámci 10. výročí stříbrné sezony 2009/2010 připravily pro své fanoušky speciální dárek v podobě aukce modré sady originálních a hraných dresů vítkovického A-mužstva!
Pro vstup do aukce klikněte ZDE

V aukci je 19 dresů modré sady. Z marketingových důvodů z roku 2010 chybí dresy Jiřího Burgera, Viktora Ujčíka či Pavla Trnky, na druhé straně jsou k dispozici dresy například Petra Hubáčka, či Marka Malíka, který při přesunu ze zámoří do švýcarské nejvyšší soutěže stihl v sezoně 2009/2010 odehrát ve Vítkovicích 8 zápasů. Všechny dresy jsou hranými originály se jmenovkami a včetně drobných úprav dle potřeb daných hráčů (například zkrácení rukávů, prodloužení dresu, stažení rukávů gumičkou apod.). Úspěšným dražitelům bude společně s dresem zaslán také certifikát pravosti dresu.

13HC VÍTKOVICE RIDERA14520719