Aukce dresů O kapku lepší hokej odstartovala

Vydražte si dres Romana Poláka nebo Dominika Lakatoše z projektu O kapku lepší hokej. Speciální dresy s oranžovými detaily mohou být vaše a finanční prostředky získané z dražby budou postoupeny Nadačnímu fondu Kapka naděje pro podporu dětí s diagnózou poruchy krvetvorby.

Aukce dresů projektu O Kapku lepší hokej běží. Pokud chcete také pomoci dětem s poruchou krvetvorby, můžete si jeden z dresů vašich oblíbených hokejistů vydražit. Celý výtěžek z aukce totiž bude věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje. Dražba poběží čtrnáct dní, do 24. února 2022 do 18 hodin.

V dražbě jsou i dresy hokejistů Vítkovic – hraný dres Romana Poláka a dres Dominika Lakatoše, oba s vlastnoručním podpisem obou hráčů.

AUKCE DRESŮ O KAPKU LEPŠÍ HOKEJ ZDE

Přispět do projektu můžete i prostřednictvím DMS

Tabulka A tým 2022/2023