Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Ani špatné počasí dobročinnou akci nepřekazilo

Datum publikování:

Dobročinnou akci Společně bez bariér u obchodního centra Futurum v Ostravě nepřekazilo ani špatné počasí. Dobrou věc přišli podpořit i zástupci HC VÍTKOVICE RIDERA, v čele s vybranými hráči Danielem Dolejšem, Lukášem Kovářem a Petrem Fridrichem.

Ačkoli sobotní počasí bylo dosti nepříznivé, nezabránilo v konání dobročinné akce Společně bez bariér, kterou u obchodního centra Futurum uspořádal spolek Život naplno a bez bariér. A jelikož OC FUTURUM je partnerem HC VÍTKOVICE RIDERA, k dobročinné akci se připojili i zástupci ostravského extraligového celku.

Hlavním lákadlem pro příchozí byl sraz vozů Mustang, jejichž majitelé neváhali přijet podpořit dobrou věc ani z několik set kilometrů vzdálených míst naší vlasti.

Silné stroje si spolu s ostatními se zalíbením prohlédli a během spanilé jízdy i vyzkoušeli také hráči A-mužstva Daniel Dolejš, Lukáš Kovář a Petr Fridrich, kteří ochotně rozdávali podpisy přítomným návštěvníkům. 

„Se spolkem Společně naplno a bez bariér spolupracujeme již od minulé sezony a jsem rád, že se alespoň malou měrou můžeme podílet na pomoci těm, kteří to mají v životě mnohem těžší než většina z nás. Navíc mám velkou radost, že řada přítomných majitelů vystavených vozů i motorek fandí vítkovickému hokeji, takže na nějakou společnou akci se mohou v budoucnu těšit i ti naši fanoušci, kteří dnes nemohli dorazit,“ prozradil výkonný ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl. 

Cílem akce bylo podpořit probíhající finanční sbírku konanou na pomoc Filípka Gemsi a Nicolase Übla, dvou malých chlapců s těžkým zdravotním postižením.

„Jsem moc rád, že i přes nepřízeň počasí dnes na naši akci dorazila spousta lidí, kteří podpořili naši sbírku, jejíž celkový výtěžek budeme znát zhruba do týdne, protože zájemci mohou ještě stále přispívat i na transparentní účet zřízený pro oba chlapce. Již teď ale můžeme říci, že celková částka bude v řádu desítek tisíc korun,“ neskrýval radost ze zájmu o akci předseda pořádajícího spolku Jiří Kotáb. 

 

Transparentní účet pro příspěvek na léčbu postižených chlapců:

číslo účtu 2556625566/5500 
variabilní symbol: 001 (Nicolas)
variabilní symbol: 002 (Filípek)

 

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >