Aktivace permic pro stávající permanentkáře: Návod jak aktivovat online

Abychom omezili problémy při aktivaci permanentních vstupenek, přinášíme vám i letos návod.

Návod k aktivaci loňských permic na novou sezonu ONLINE! Loňské permice je možné aktivovat na novou sezonu fyzicky také na pokladně OSTRAVAR ARÉNY.

Nákup vstupenek prostřednictvím předkupního práva pro permanetkářeTicketportal.cz

1) Přihlašte se na hlavní stránce webu a v menu Můj účet zvolte Permanentky.

2/ Pokud ještě nemáte permanentku přiřazenou ke kontu, tak klikněte na svůj klub, zadejte číslo permanentky, její ověřovací údaj a proveďte její přiřazení. V případě, že permanentku už přiřazenou máte, přeskočte prosím na další bod návodu.

3/ Zvolte předkupní právo a dostanete se na seznam Vašich míst v předkupním právu. Zde označte rezervace, které chcete zaplatit, vypňtě požadované údaje a pokračujte tlačítkem „Zaplatit“ (Pokud máte nárok na slevu, tak ji lze nastavit v dalším kroku).

4/ V tomto kroku můžete nastavit slevu (pokud na ni máte nárok), typ vyzvednutí a pokračujte k platbě.
Dobití permanentky – prodloužení platnosti vaší stávající plastové „karty“
MOBIL-ticket – permanentka uložená do walletky v mobilním telefonu (stávající plastové „karta“ přestane platit)

A tým
2024 Příprava