Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Akce Pojď hrát hokej i podruhé v sezoně ve Vítkovicích úspěšná

Tradiční ostravský hokejový celek přivítal 52 nových hráčů. Velká náborová akce Pojď hrát hokej v rámci projektu Týden hokeje tak ve Vítkovicích slavila úspěch i podruhé v této sezoně.

Stejně jako při minulých podnicích projektu Týden hokeje, i lednovou akci Pojď hrát hokej ve Vítkovicích řídil hlavní trenér přípravky HC VÍTKOVICE RIDERA Libor Pavliš. Modro-bílý klub přivítal v pondělí 20. ledna hned 52 nových hokejových zájemců z řad kluků a holek v rozmezí od 4 do 8 let.

Program byl tradiční, po potřebné registraci – během které každý nový malý hokejový adept obdržel i svůj první hokejový dres – následovala prezentace hokeje jako takového a jeho specifika. Trenér přípravky Tomáš Kalandra vysvětlil dětem a především rodičům, jak náročné a zároveň zábavné a prospěšné je dát se na hokej. Osvětlil také specifika výchovy hokejové mládeže konkrétně ve Vítkovicích.

Po úvodní části se malí hokejisté přesunuli k ledu, kde nejprve viděli ukázky hokejového tréninku v podání žáků 4. a 5. třídy HC VÍTKOVICE RIDERA pod vedením již zmíněného trenéra Pavliše. Následně byla ledová plocha rozdělena na šest bloků, ve kterých probíhala praktická cvičení metodou her a zábavných úkolů. Pro premiérové bruslaře byl vyčleněn i koridor, kde mohli své první krůčky na ledě dělat v doprovodu rodičů. Ostatní stanoviště už byla určena pro pokročilejší bruslaře, kde za asistence žákovských trenérů HC VÍTKOVICE RIDERA a také pomocníků z řad starších hráčů HC VÍTKOVICE RIDERA zkoušeli malí hokejisté svou rychlost, obratnost, šikovnost s hokejkou a další aspekty, které jsou potřeba pro hokej.

Mezi účastníky nechyběli ani zástupci současného A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA, konkrétně obránce Lukáš Kovář, který s sebou na led vzal premiérově také svého syna.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
11HC VERVA Litvínov14412716
12Bílí Tygři Liberec14404616
13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613
14Rytíři Kladno14132811
15PSG Berani Zlín14013105
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >