Adam Polášek smlouvu neprodloužil, s Vítkovicemi se loučí

Obránci Adamu Poláškovi k 5. prosinci vypršela smlouva s HC VÍTKOVICE RIDERA a na prodloužení nebo podpis nové devětadvacetiletý rodák z Ostravy nepřistoupil. Jeho výpomoc v mateřském celku tak končí.

Bilance výpomoci Adama Poláška v mateřských Vítkovicích je jasná, v 15 zápasech nasbíral 7 bodů za 3 góly a 4 asistence. Výrazně tím pomohl mužstvu v komplikovaném rozjezdu sezony, který byl nejdříve kvůli týmové karanténě odložen a pak i kvůli lockdownu Česka také na několik týdnů přerušen. Původně měsíční smlouva mezi klubem a Poláškem byla rozšířena až do 5. prosince. „Samozřejmě jsme s Adamem řešili případné pokračování naší spolupráce, ale Adam se rozhodl jít jinou cestou a na prodloužení kontraktu za stávajících podmínek jsme se nedomluvili. Jeho působení v našem týmu tím končí a v neděli v Olomouci už za nás hrát nebude. Rozcházíme se ale zcela korektně a v dobrém. Za sebe i za klub Adamovi děkuji za pomoc s rozjezdem sezony a přeji mu hodně štěstí v dalším působení, ať už to bude v zahraničí, nebo v Česku,“ vzkazuje sportovní ředitel Vítkovic Roman Šimíček.

13HC VÍTKOVICE RIDERA14520719