Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Adam Polášek smlouvu neprodloužil, s Vítkovicemi se loučí

Datum publikování:

Obránci Adamu Poláškovi k 5. prosinci vypršela smlouva s HC VÍTKOVICE RIDERA a na prodloužení nebo podpis nové devětadvacetiletý rodák z Ostravy nepřistoupil. Jeho výpomoc v mateřském celku tak končí.

Bilance výpomoci Adama Poláška v mateřských Vítkovicích je jasná, v 15 zápasech nasbíral 7 bodů za 3 góly a 4 asistence. Výrazně tím pomohl mužstvu v komplikovaném rozjezdu sezony, který byl nejdříve kvůli týmové karanténě odložen a pak i kvůli lockdownu Česka také na několik týdnů přerušen. Původně měsíční smlouva mezi klubem a Poláškem byla rozšířena až do 5. prosince. „Samozřejmě jsme s Adamem řešili případné pokračování naší spolupráce, ale Adam se rozhodl jít jinou cestou a na prodloužení kontraktu za stávajících podmínek jsme se nedomluvili. Jeho působení v našem týmu tím končí a v neděli v Olomouci už za nás hrát nebude. Rozcházíme se ale zcela korektně a v dobrém. Za sebe i za klub Adamovi děkuji za pomoc s rozjezdem sezony a přeji mu hodně štěstí v dalším působení, ať už to bude v zahraničí, nebo v Česku,“ vzkazuje sportovní ředitel Vítkovic Roman Šimíček.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >