A-tým vyrazil na soustředění do Tater

Ilustrační foto

Vítkovičtí hokejisté vyrazili v neděli ráno na týdenní soustředění do Nízkých Tater. V areálu Alexandra wellness hotelu v Liptovském Jánu bude ostravský extraligový tým polykat tréninkové dávky do následující soboty.

Vítkovičtí se vracejí do známého prostředí Alexandra wellness hotelu v Liptovském Jánu. Příprava ostravského extraligového celku zde probíhala už v minulosti, v letech 2016 až 2019. Zdejší areál nabízí nejen špičkově vybavenou posilovnu a moderní tělocvičnu, ale rovněž venkovní hřiště pro kolektivní sporty a v neposlední řadě také plavecký bazén. Oblast Nízkých Tater také nabízí ideální podmínky pro trénink v přírodě, ať už jde do výběhy, či vysokohorské výšlapy. V předchozích letech Ostravané například zdolali vrchol Poludnica nebo vyrazili také na Chopok.

Soustředění vítkovických hokejistů začíná hned v neděli. Mužstvo vyrazilo na Slovensko ráno a hned odpoledne je na plánu první fáze tréninků. Těch se, kromě současného širšího kádru, který se připravuje v Ostravě, budou účastnit také čeští a slovenští hráči, kteří dosud trénovali individuálně. Zámořští hráči Krieger a Raskob a Švéd Lindberg s Lotyšem Bukartsem se připojí k mužstvu později a soustředění na Slovensku se účastnit nebudou.

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089