Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

A-tým vyrazil na soustředění do Tater

Datum publikování:

Ilustrační foto

Vítkovičtí hokejisté vyrazili v neděli ráno na týdenní soustředění do Nízkých Tater. V areálu Alexandra wellness hotelu v Liptovském Jánu bude ostravský extraligový tým polykat tréninkové dávky do následující soboty.

Vítkovičtí se vracejí do známého prostředí Alexandra wellness hotelu v Liptovském Jánu. Příprava ostravského extraligového celku zde probíhala už v minulosti, v letech 2016 až 2019. Zdejší areál nabízí nejen špičkově vybavenou posilovnu a moderní tělocvičnu, ale rovněž venkovní hřiště pro kolektivní sporty a v neposlední řadě také plavecký bazén. Oblast Nízkých Tater také nabízí ideální podmínky pro trénink v přírodě, ať už jde do výběhy, či vysokohorské výšlapy. V předchozích letech Ostravané například zdolali vrchol Poludnica nebo vyrazili také na Chopok.

Soustředění vítkovických hokejistů začíná hned v neděli. Mužstvo vyrazilo na Slovensko ráno a hned odpoledne je na plánu první fáze tréninků. Těch se, kromě současného širšího kádru, který se připravuje v Ostravě, budou účastnit také čeští a slovenští hráči, kteří dosud trénovali individuálně. Zámořští hráči Krieger a Raskob a Švéd Lindberg s Lotyšem Bukartsem se připojí k mužstvu později a soustředění na Slovensku se účastnit nebudou.

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089
8HC VÍTKOVICE RIDERA5622852187
9HC Olomouc5620842480
10HC KOMETA BRNO56171052476
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >