Vítkovice vyrazily na turné do Švýcarska, odehrají čtyři zápasy

Ostrava 18. srpna - Zápasově kondiční týdenní soustředění čeká A-mužstvo HC VÍTKOVICE RIDERA na ve Švýcarsku. Ostravané vyrazili do země helvétského kříže v pátek nad ránem. Postupně se střetnou s Klotenem, Zugem, Langnau a Ambri-Piotta.

Vydražte si dres z CHL s unikátním našitým logem

Ostrava 17. srpna - HC VÍTKOVICE RIDERA má pro své fanoušky jedinečnou příležitost. V aukci dresů z Champions Hockey League z minulé sezony mají příznivci i sběratelé možnost vydražit si dres, ve kterém Ostravané nejen, že postoupili až do bojů o semifinále, ale na kterém je také unikátní našité logo klubu. Vyvolávací cena jednoho kusu originálního hraného dresu se je přitom jen 1500 Kč.

Velká výzva! Starší dorost Vítkovic si zahraje proti USA U17

Ostrava 16. srpna - Reprezentace USA do 17 let se představí v Ostravě! Výběr nejlepších dorostenců ze Spojených států se před turnajem v Kravařích zastaví v moravsko-slezské metropoli k přípravnému utkání se starším dorostem HC VÍTKOVICE RIDERA. Střetnutí možná budoucích hvězd vítkovického a zámořského hokeje hostí OSTRAVAR ARÉNA v pondělí 21. srpna od 17 hodin, vstup je zdarma!

Mladší dorost čeká další prestižní turnaj, domácí Ostrava Cup

Ostrava 16. srpna - Další mezinárodní konfrontace čeká mladší dorost HC VÍTKOVICE RIDERA. O víkendu bude jako domácí tým hostit týmy z Česka i Slovenska v rámci Ostrava Cupu 2017.

Osmáci excelovali na turnaji v Chomutově

Ostrava 15. srpna - Starší žáci HC VÍTKOVICE RIDERA jednoznačně ovládli víkendový turnaj v Chomutově. Z osmi zápasů vytěžili 21 bodů s celkovým skóre 21:7.

Wil, Švýcarsko

Kloten Flyers Eishockey...HC VÍTKOVICE RIDERA

Kloten Flyers Eishockey - HC VÍTKOVICE RIDERA

Sobota 19. srpna 2017 - 20:15 - Příprava