PLZ - VIT 6:2: Šestibrankový sestřel na ledě Plzně

Plzeň 19. února - Boj o symbolických šest bodů na plzeňském ledě ovládli jednoznačně domácí Indiáni. Vítkovice inkasovaly na západě Čech šest branek, vinou čeho zůstali logicky bez bodu.

Podruhé v týdnu na západ Čech, tentokrát v neděli v Plzni

Ostrava 18. února - Vítkovické hokejisty čeká opět daleká cesta na západ. Po pátečním duelu s Litvínovem v Ostravě se modro-bílí vydávají do Plzně za dalším zápasem z kategorie „šestibodových“. V plzeňské Home Monitoring Aréně se bude hrát o play off v neděli od 16:30 hodin.

Sestřih zápasu HC VÍTKOVICE RIDERA - HC VERVA Litvínov (17. 2. 2017)

Ostrava 17. února - Sestřih zápasu 47. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC VERVA Litvínov.

Fotografie ze zápasu HC VÍTKOVICE RIDERA - HC VERVA Litvínov (17. 2. 2017)

Ostrava 17. února - Fotogalerie z utkání 47. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC VERVA Litvínov. Foto Petr Kotala

Taková prohra nás nesmí složit, burcuje Patrik Bartošák

Ostrava 17. února 2017 - Ostravané měli nad Litvínovem herně navrch, tlačili a hnali se za vítězstvím. Pak ovšem přišel smolný moment ve vlastní přesilovce a rázem bylo skóre výhodné pro severočeský celek. Vítkovičtí doma nakonec i přes velký tlak v závěru ztratili tři body což mrzí i gólmana Patrika Bartošáka.

OSTRAVAR ARÉNA

HC VÍTKOVICE RIDERA...HC PSG Zlín

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC PSG Zlín

Úterý 21. února 2017 - 17:00 - Extraliga