Jakub Petr koučem – mentorem na kempu IIHF: Pro mě obrovská pocta

Ostrava 19. července - Krátké volno před přípravou na ledě absolvoval trenér a generální manažer HC VÍTKOVICE RIDERA Jakub Petr pracovně. Ve finském Vierumäki se zúčastnil celosvětového kempu IIHF a jako jeden z šesti top trenérů – mentorů předával zkušenosti zástupcům méně hokejově vyspělých zemí a zároveň měl možnost nechat se inspirovat světoznámými trenéry z Kanady, USA a dalších hokejových velmocí.

Osmáci v Čičiharu ovládli turnaj, nyní se přesunou do Pekingu

Čičihar 17. července - Čínské putování starších žáků HC VÍTKOVICE RIDERA zatím slaví úspěch. Kombinovaný výběr posledních osmáků vyhrál turnaj v Čičharu. Nyní tým čeká ještě exhibiční utkání v Pekingu s místním státním klubem.

VIDEO: A-mužstvo vyjelo k prvnímu tréninku na ledě

Ostrava 17. července - Prvním tréninkem na ledě začal druhý blok letní přípravy extraligového A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA. Hokejisté se poprvé sešli k celkovému a organizovanému tréninku na ledě, kromě přípravy na kluzišti ale také absolvují paralelně přípravu na suchu. První trénink zhodnotil kapitán Rostislav Olesz.

VIDEO: A-tým v pondělí vyjede na led. Kabina je připravena

Ostrava 16. července - Pondělní trénink odstartuje druhou fázi letní přípravy. Hokejisté Vítkovic se po týdenní pauze sejdou k prvnímu oficiálnímu tréninku na ledě. Šatna extraligového týmu je už od pátku připravena, podívejte se, jak vypadá.

Letní hokejový šlágr se blíží. Permanentkáři v srpnu na Třinec i v Třinci zdarma!

Ostrava 14. července - Fanouškovským vrcholem přípravného období HC VÍTKOVICE RIDERA bude bezesporu dvojzápas s Třincem. Vítkovičtí permanentkáři se v rámci žádaného derby mohou těšit na zajímavý bonus. Kromě vstupu zdarma na domácí duel s Třincem totiž Klubová karta HC VÍTKOVICE RIDERA bude platit i jako vstupenka na odvetný zápas v Třinci!

E-shop
Předchozí měsícčervenec 2017Další měsíc
OSTRAVAR ARÉNA

HC VÍTKOVICE RIDERA...AZ Havířov