Vítkovice uzavřely třetí čtvrtinu, nyní je čeká ďábelský los

Ostrava 18. ledna - Bodově nejbohatší čtvrtinu, v dosavadním průběhu sezony, uzavřeli hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA v neděli vítězstvím nad Třincem. V současné době tým dobíjí baterky na finální boj o play off v poslední čtvrtině základní části.

VIDEO: Atmosféra při vítězném derby Vítkovice - Třinec

Ostrava 16. ledna - Elektrizující atmosféra vyprodané OSTRAVAR ARÉNY a vítězná radost vítkovických fanoušků po derby HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Oceláři Třinec.

Sestřih zápasu HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Oceláři Třinec (15. 1. 2017)

Ostrava 15. ledna - Sestřih zápasu 39. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Oceláři Třinec.

Fotografie ze zápasu HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Oceláři Třinec (15. 1. 2017)

Ostrava 15. ledna - Fotogalerie ze zápasu 39. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Oceláři Třinec. Foto Petr Kotala.

Odehráli jsme nejlepší zápas v sezoně, pochvaluje si dvoubrankový Radoslav Tybor

Ostrava 15. ledna 2017 - Bývalí třinečtí hokejisté v dresu Vítkovic se v "ocelářském" derby trefovali jako na běžícím páse. Jednou rozvlnili síť Jan Výtisk a David Květoň, dvakrát mířil přesně Radoslav Tybor. Právě slovenský forvard byl autorem důležitých branek z úvodu zápasu a průběhu třetí třetiny.

SD Aréna, Chomutov

Piráti Chomutov...HC VÍTKOVICE RIDERA

Piráti Chomutov - HC VÍTKOVICE RIDERA

Neděle 22. ledna 2017 - 15:30 - Extraliga