Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Dukla Jihlava HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube
Image Map

Radio Čas novým mediálním partnerem HC VÍTKOVICE RIDERA


Výkonný ředitel Radia Čas Roman Jeřábek (vlevo) a výkonný ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl

HC VÍTKOVICE RIDERA bude v příští sezoně na rozhlasových vlnách – a nejen na nich – podporovat jako nový mediální partner i nejposlouchanější moravské rádio - Radio Čas. 

Představitelé HC VÍTKOVICE RIDERA a Radia Čas podepsali smlouvu o spolupráci v sezoně 2017/2018. Radio Čas se tak pro nadcházející sezonu stává novým mediálním partnerem vítkovického hokeje a jeho fanouškům bude chtít nabídnout pořádnou porci zábavy i zpráv o dění v jejich klubu.

„Při výběru rádia, které bude pro příští sezonu naším mediálním partnerem, jsme kladli velký důraz na to, aby toto rádio dokázalo naše fanoušky a své posluchače pobavit nejen prostřednictvím rozhlasových vln, ale i dalšími doprovodnými aktivitami včetně aktivního zapojení do programu fanzóny, která bude fanouškům k dispozici před každým domácím extraligovým utkáním v OSTRAVAR ARÉNĚ. Radio Čas se s tímto zadáním vypořádalo ze všech oslovených rádií nejlépe a pevně věřím, že spolupráce bude po všech stránkách příjemným zpestřením nadcházející sezony,“ popsal základy, na kterých by měla mediální podpora HC VÍTKOVICE RIDERA ze strany Radia Čas stát, výkonný ředitel klubu Petr Handl.

„Jsme moc rádi, že se nám podařilo připravit takovou koncepci spolupráce, která vedení HC VÍTKOVICE RIDERA oslovila. Již od prvních jednání bylo jasné, že klub chce v nové sezoně nabídnout fanouškům něco, co tu doposud nebylo a čím bude chtít být jedinečný i v rámci celé české extraligy. Představitelé klubu měli zcela jasnou představu o tom, jaká kritéria musíme splnit, chceme-li být skutečným mediálním partnerem v pravém smyslu tohoto označení. Jsme rádio, které hraje lidem pro radost, a protože radost svou hrou chtějí dělat fandům i vítkovičtí hokejisté, je zřejmé, že máme hodně společného. Věříme, že se nám podaří očekávání klubu a fanoušků naplnit a že pro nás pro všechny bude hokej tou společnou zábavou, ke které i my přispějeme svým dílem,“ těší se na novou výzvu Roman Jeřábek, výkonný ředitel Radia Čas.

Na vlnách Radia Čas se mohou fanoušci těšit nejen na zpravodajství, novinky, zajímavosti a soutěže týkající se extraligového A-týmu, ale pozornost bude věnována i dění v kabinách ostatních týmů vítkovických hokejistů všech věkových kategorií, protože i oni jsou nedílnou součástí HC VÍTKOVICE RIDERA. Sami fanoušci se pak budou moci velmi aktivně do vysílání rádia zapojit nejen v rámci předzápasové fanzóny, ale i svými ohlasy, postřehy, účastí v soutěžích o atraktivní ceny i návštěvou akcí, které Radio Čas pořádá.Radio Čas začalo vysílat 1. 10. 1998. Jeho zakladatel, Radim Pařízek, známý hudebník a kapelník rockové skupiny Citron, získal licenci po zaniklém ostravském Radiu Sprint. Vysílání začalo na 2 frekvencích 92,8 a 98,3 FM. Postupně Čas získával další a další vysílací frekvence a aktuálně šíří svůj signál 32 vysílači prakticky po celé Moravě. 25. 5. 2011 začalo ostré vysílání druhého samostatného programu – Radio Čas Rock. Stanice vysílá také v pásmu DVB-T na území de facto celé ČR a je možné ji poslouchat i celosvětově prostřednictvím Online vysílání.

Radio Čas podporuje a je mediálním partnerem celé řady významných a populárních akcí pořádaných v regionu, jako jsou např. Dny NATO, Davis Cup a Fed Cup, Kravařský odpust, Flora Olomouc, Ecce homo, Otevřené sklepy a řada festivalů a koncertů.

 

Počet návštěv: 2387, Vydáno: 16.06.2017

Anketa

Pořídíte si permici na novou sezonu?

Ano, celosezonní

Ano, ale jen na základní část

Ještě nevím

Ne, nevyužiju ji

Ne, je to drahé

Kalendář
PoÚtStČtSoNe
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Předchozí měsícsrpen 2017Další měsíc
Image Map
Ostrava - Evropské město sportu 2014 Ostrava - Evropské město sportu 2014 Image Map Pivovar Radegast Škoda Auto - vyhraj Rapida