Champions Hockey League Tipsport Extraliga Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha HC VÍTKOVICE RIDERA HC Oceláři Třinec HC Dukla Jihlava HC VERVA Litvínov BK Mladá Boleslav Mountfield HK HC Kometa Brno Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň PSG Zlín HC Olomouc Hokej.cz Český svaz ledního hokeje Fanklub HC Vítkovice Facebook Twitter Youtube
Image Map

V příští sezoně čeká na fanoušky více zábavyPři pohledu do kalendáře se sice může zdát, že do začátku nové extraligové sezony zbývá ještě hodně času, ale vedení HC VÍTKOVICE RIDERA již nyní pilně pracuje na tom, aby nová sezóna byla pro fanoušky co nejzajímavější a nejatraktivnější, a to nejen co do herních výkonů A-týmu.

V tomto duchu se ostatně nedávno vyjádřil v rozhovoru pro MS Deník i majitel klubu Aleš Pavlík, když řekl, že nová sezóna by měla přinést „atraktivnější produkci zápasů a modernější přístup k merchandisingu, který by měl být hodný značky HC VÍTKOVICE RIDERA.“ Zeptali jsme se proto výkonného ředitele klubu Petra Handla, na co konkrétně se mohou fanoušci v nové sezoně těšit.

„Je zcela přirozené, že naši fanoušci jsou zvědaví především na to, v jaké podobě a hlavně formě nastoupí do nové extraligové sezony náš tým a jak se mu herně povede. A já jsem přesvědčený, že po této stránce udělají kluci v kabině maximum. Nicméně naším cílem je nabídnout fanouškům mnohem větší porci zábavy, než jen tu, která se odehrává přímo na kluzišti během zápasu,“ nastiňuje záměry klubu Petr Handl.


Fanzóna plná zábavy před každým domácím utkáním

Tou nejviditelnější novinkou nadcházející sezony by měla být fanzóna, která bude fanouškům k dispozici před každým domácím extraligovým utkáním. „Cílem tohoto projektu je dát fanouškům příležitost pobavit se, zasoutěžit si, občerstvit se a třeba se i potkat se zajímavými hosty ještě předtím, než vstoupí do OSTRAVAR ARÉNY a usednou do hlediště. Program fanzóny bude přitom koncipován tak, aby si v něm našla to své co nejširší skupina hokejových fandů,“ popisuje Handl a nezastírá, že inspirací pro tuto myšlenku byla právě fanzóna, která u OSTRAVAR ARÉNY fungovala během domácího mistrovství světa v hokeji před dvěma lety.

„Samozřejmě, že fanzóna, která tu byla během světového šampionátu, měla zcela jiné parametry a možnosti, protože sloužila fanouškům z celého světa nepřetržitě téměř tři týdny. Naše fan zóna bude z tohoto pohledu o něco skromnější, protože bude otevřená vždy pouze v den zápasu. Ale to základní poslání bude stejné: pobavit lidi, navodit dobrou atmosféru, dát šanci fanouškům dobře se naladit – a o to lépe se jim pak jistě bude fandit a našim hráčům tím pádem hrát. Kromě toho si fanoušci budou moci přímo ve fan zoně zasoutěžit o atraktivní ceny, setkat se se známými osobnostmi, poslechnout si dobrou muziku, dát si něco dobrého – prostě si to užít,“ připomíná Handl.

Nový fanshop

Předzápasová fanzóna bude situována u hlavního vchodu OSTRAVAR ARÉNY z ulice Závodní, kde bude na fanoušky čekat od příští sezony ještě jedna významná novinka – zbrusu nový Fanshop.

„Všichni naši fanoušci dobře vědí, že těsně před začátkem loňské sezony jsme ve společnosti Ridera získali nového generálního partnera, který významně napomohl stabilizaci našeho klubu, za což mu patří velké poděkování, a že právě s tímto krokem byla spojena i změna názvu a loga našeho klubu – a tím pádem potřeba vytvořit zcela novou fanouškovskou kolekci. A i když se nám podařilo najít pro tuto oblast nového partnera, vše co se týká fanshopu bylo doposud ve velmi provizorní podobě. Nyní jsme ale připraveni tento dluh vůči našim fanouškům splatit a nabídnout jim fanshop, jaký doposud hokejové Vítkovice za celou dobu své existence neměly,“ slibuje Handl.

„Fanshop v podobě, ve které se momentálně připravuje, bude fanouškům k dispozici nejen ve dnech, kdy se v OSTRAVAR ARÉNĚ konají naše domácí zápasy, ale bude mít mnohem širší otevírací dobu a především mnohem širší sortiment, než jaký bylo v dosavadních provizorních podmínkách možno nabídnout. Příprava tohoto projektu běží již řadu týdnů a zanedlouho by mohla začít jeho samotná realizace. Řekněme, že ladíme poslední kosmetické detaily a v brzké době budeme moci fanouškům představit i konkrétní podobu nového fanshopu. Zároveň samozřejmě počítáme i se spuštěním nového e-shopu pro ty, kteří dávají přednost elektronickým nákupům nebo to mají k nám do Ostravy trochu z ruky a přesto budou chtít nabídku našeho fanshopu využít třeba k nákupu dárku nebo dárkového poukazu pro někoho ze svých kamarádů, známých či blízkých,“ dodává výkonný ředitel vítkovického hokejového klubu.

 

Počet návštěv: 7292, Vydáno: 23.05.2017

Anketa

Pořídíte si permici na novou sezonu?

Ano, celosezonní

Ano, ale jen na základní část

Ještě nevím

Ne, nevyužiju ji

Ne, je to drahé

Kalendář
PoÚtStČtSoNe
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Předchozí měsícčervenec 2017Další měsíc
Image Map
Ostrava - Evropské město sportu 2014 Ostrava - Evropské město sportu 2014 Image Map Pivovar Radegast Škoda Auto - vyhraj Rapida